Dárková krabička velká

Neohodnoceno
99 Kč
Skladem
.

Detailní informace

Garance kvality

Detailní popis produktu

Dárková krabička pro výběr z našich produktů je vyplněna kvalitní papírovou drtí přírodní barvy tak, aby chránila při přepravě vybrané dárečky. Zároveň výplň krabičky slouží jako dekorativní prvek. Krabička je zdobená originálním květinovým motivem.Do velké dárkové krabičky se vejde přibližně 3-7 produktů,záleží na jejich velikosti.

Aby byl Váš dárek kompletní, můžeme Vám do dárkové krabičky vložit dle Vašeho výběru originální přáníčko s nadčasovým textem pro různé příležitosti.Uvnitř je přáníčko čisté a čeká na Váš upřímný text s blahopřáním.

Pro Vaší inspiraci jsme připravili hned několik dárkových balíčků z našich produktů, které naleznete v sekci Inspirace a také v dynamickém banneru.

Jestliže budete chtít objednat současně více dárkových krabiček na míru stačí uvést v poznámce co krabičky budou konkrétně obsahovat a my se o vše již postaráme.Není problém v objednávce k dárkovým krabičkám zakoupit produkty určené mimo sadu pro osobní spotřebu stačí opět uupřesnit v závěru objedáívky v poznámce, kterých prodktů se to bude týkat.