Dárkové sady

Dárkové krabičky

V této sekci jsme pro Vás připravili originální dárkové krabičky s kterými můžete udělat radost nejen sami sobě, ale i svým nejbližším a potěšit je originálním dárkem, který pohladí tělo i duši a vykouzlí úsměv na tvářích těch na kterých Vám nejvíce záleží. Dárkové sady jsou vkusně na aranžovány a vyplněny kvalitní papírovou drtí přírodní barvy tak, aby chránila při přepravě vybrané dárečky. Zároveň výplň krabičky slouží jako dekorativní prvek. Dárková krabička se díky svému design hodí pro každou příležitost.

Nezaujala Vás žádná naše dárková sada? ,, Nevadí ,, Právě pro Vás jsme připravili možnost zabalit Vámi vybrané produkty do originální dárkové krabičky. Krabičku dle požadované velikosti vložíte samostatně do nákupního košíku během nákupu. Aby byl Váš dárek kompletní, můžeme Vám do dárkové krabičky vložit dle Vašeho výběru originální přáníčko s nadčasovým textem pro různé příležitosti. Uvnitř je přáníčko čisté a čeká na Váš upřímný text s blahopřáním.

Jestliže budete chtít objednat současně více dárkových krabiček na míru stačí uvést v poznámce  co krabičky budou konkrétně  obsahovat a my se o vše již postaráme. Není  problém v objednávce k dárkovým krabičkám zakoupit produkty určené mimo sadu pro osobní spotřebu stačí opět upřesnit v závěru objednávky v poznámce, kterých produktů se to bude týkat.

Garance kvality