Náramek Citrín a korálky -Archanděl Uriel

289 Kč
Skladem

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s  pozitivními účinky na vaše tělo?

Elastický minerální náramek z citrínu a dřevěných kuliček s přívěskem Archanděl Uriel se rázem stane Váš nejoblíbenější klenot, který Vás bude doprovázet na každém kroku. Zároveň Vás mile překvapí svými přínosnými účinky na tělo i mysl mezi které patří:

Citrín je kamenem štěstí, hojnosti a prosperity, zvyšuje tvůrčí schopnosti, přináší energii, čistí čakry, zesiluje intuici, rozptyluje negativní energie dodává sebedůvěru a pozitivní myšlení.

A je tu ještě jeden příjemný benefit, minerální náramek je ozdoben velice silným symbolem Archandělem Uriel, který poskytuje osvícení vědění, varuje před nebezpečím a zvěstuje proroctví. A tímto originálním propojením dodává náramku silnou andělskou  posvátnou energii a ochranu. 

 Proto neváhejte a pořiďte si náramek z minerálů pro Vaši tělesnou i duševní pohodu..

 Náramek dodáváme v dárkové krabičce.

 

 

 

 

 Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Hmotnost: 0.047 kg
Velikost: ±7,5 (cm)
velikost kuliček: ±0,8 (cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: