Pomeranč a kadidlo ,100 % přírodní silice

Pomeranč a kadidlo ,100 % přírodní silice

Pomeranč a kadidlo - 100 % přírodní silice 10ml

110 Kč

Kadidlovník pilovitý (Boswelia serrata) zpomaluje, prohlubuje dýchání, poskytuje klid. Vhodný při pocitech strachu, rozrušení, bezradnosti, nervovém vypětí. Posiluje imunitu, působí antisepticky. Pomáhá při nachlazení, kataru, kašli a laryngitidě, při trávicích potížích a nemocech močových cest. Brání tvorbě jizev. Regeneruje a vyhlazuje pokožku, je vhodný pro všechny typy pleti. Používá se při meditacích.

Pomerančovník sladký (Citrus aurantium dulcis) má antidepresivní, osvěžující, uvolňující a relaxační vlastnosti. Používáme při nespavosti, klimakteriu, únavě a stresu, vhodný pro děti. Harmonizuje, zvyšuje pocit pohody. Pomerančová silice podporuje paměť, čistí ovzduší, hubí bakterie a plísně. Vhodný při chronické bronchitidě a kašli. Optimalizuje srdeční činnost. Vhodný k péči o zralou, ochablou a unavenou pleť. Při masáži a koupeli odstraňuje celulitidu

Aromaterapie: do vody přidejte 3-5 kapek silice. Při užití v aromalampě dbejte na to, aby miska nad hořící svíčkou nevyschla. Lze použít i do odpařovače na radiátoru ústředního topení či do jiné vhodné nádoby vystavené odpovídající teplotě.

Koupel: do příjemně teplé lázně nakapejte maximálně 20 kapek silice, pobyt ve vaně by neměl přesáhnout 30 minut.

Sauna: nakapejte 3-5 kapek silice do vody a nalévejte na horké kameny.

Masáže: 5-10 kapek silice přidejte do 5 ml vhodného nosného oleje (například mandlový, makadamový, slunečnicový, meruňkový, sezamový, olivový). Proveďte 2-3 hodiny před masáží test alergické reakce nanesením kapky masážního oleje na vnitřní stranu předloktí.

Inhalace: do 100 ml vody o teplotě 60-70°C přidejte 5-10 kapek silice a inhalujte 5-10 minut 1-3x denně.

Využití silic v aromaterapii vede ke zmírnění potíží, ne však k léčbě závažných chorob. Olej je možno používat k inhalaci, koupeli, masáži či do aromalampy. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Neužívat vnitřně.

Přihlášení