Ájurvédské vonné kužely Tekoucí dým - Dračí krev

57 Kč
Skladem

Ájurvédské vonné kužely pro tekoucí dým pouze s přírodními přísadami Dračí krev 10ks. Dračí krev je pověstné, tajemné...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ájurvédské vonné kužely pro tekoucí dým pouze s přírodními přísadami Dračí krev 10ks. Dračí krev je pověstné, tajemné magické vykuřovadlo se super silnou očistnou silou. Dračí krev se vykuřovala již v dobách antiky, kdy platila za jeden z nejsilnějších očistných prostředků. 

Vonné kužele Tekoucí Dým vytváří kouř, který je těžší než vzduch. Dým prochází otvory stojanu a tím vytváří efekt "tekoucího dýmu". Efekt upoutá pohled a místnost se naplní příjemnou vůní.  

Bezpečnostní pokyny a návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kužele - tekoucí dým
Hmotnost: 0.04 kg
Původ: Indie
Přibližná doba hoření: ± 0,25 (hod)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: