Amulet ochranný - Strom drujdů

299 Kč
Skladem

Přemýšlíte si pořídit amulet, který bude nejen krásný ,ale zároveň Vám může přinést sílu, harmonii a ochranu vašeho života?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přemýšlíte si pořídit amulet, který bude nejen krásný ,ale zároveň Vám může přinést sílu, harmonii a ochranu vašeho života?

Amulet Strom Druídů je tajemný a symbolicky významný předmět, který představuje spojení s přírodou, duchovním růstem a moudrostí druídů. Tento amulet je vyroben z kvalitního materiálu, který zdůrazňuje jeho estetickou hodnotu a symboliku, a je vhodným doplňkem pro ty, kteří mají zájem o starodávné druidské tradice a duchovní učení.

  • Design: Amulet Strom Druídů může mít různé designy, ale často zahrnuje obraz stromu s kořeny, kmenem a větvemi. Strom symbolizuje spojení mezi zeměmi, nebem a podzemím.

  • Spojení s přírodou: Amulet Strom Druídů symbolizuje hluboké spojení s přírodou a jejími cykly. Strom představuje život, růst a sílu přírody.

  • Duchovní růst: Amulet také představuje duchovní růst a učení. Drudí byli známí svou moudrostí a znalostmi o přírodě a duchovním světě. Je to výrazný symbol starověkých druidských tradic a dávám vám možnost vyjádřit svou spojitost s přírodou a duchovním světem.

  • Ochrana: Amulet Strom Druídů má ochranný význam a může poskytnout ochranu před negativními energiemi.

  • Duchovní praxe: Mnoho lidí nosí amulet jako součást své duchovní praxe, nebo meditace. Může sloužit jako připomínka spojení s přírodou a duchovním růstem.

  • Dárek: Tento amulet může být také vynikajícím dárkem pro přátele, nebo rodinu, zejména pro ty, kteří jsou fascinováni druidskými tradicemi a moudrostí .Baleno s kartou vysvětlující jejich význam. Kožená šňůrka na krk je součástí balení.

  • Pořiďte si svůj ochranný amulet a noste symboliku druidské moudrosti sebou každý den......

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky a Amulety
? Velikost: 13x6x0,5 (cm)
Materiál / Složení: Jemný cín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: