Aromalampa - Květ života

409 Kč
Skladem
Originální aromalampa ,,Květ života"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní aromalampa z přírodního mastku fialové barvy,bohatě zdobená energetizujícím a posilujícím symbolem Květu života. Z boku a zezadu pak ornamentálními výřezy,kterými efektně prostupuje světlo zapálené čajové svíčky.Aromalampa je velice pevná,masivní a odolná. Mastek je přírodní, měkký minerál - vyznačuje se uklidňující a přátelskou energií,používá se k ochraně,uzemnění, ke zlepšení intuice a inspirace, k duchovnímu růstu.

Aromalampa je výborná pro odpařování éterických olejů rozpuštěných ve vodě či voskových aromakapslí. Aromalampa poslouží nejenom jako difuzér pro osvěžení vzduchu, ale také je pěknou vkusnou dekorací do každého interiéru. A také nádherný dárek pro Vaše nejbližšší.

K aromalampě si můžete na našich stránkách zároveň vybrat ten spávný esenciální olej právě pro Vás. Nalad'te se pak s neodolatelnou přírodní vůní na své vnitřní já a nechte své myšlenky volně plynout. Pro ty z Vás, kteří by se chtěli o kouzlu aromapatie dozvědět více , tak právě pro Vás máme v knižní sekci připravenou knihu s magickým názvem od autora : Scott Cunningham ,,Magická aromapatie."

Rozměry: 10 x 7,5cm

Materiál : Mastek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: