Čakrová sójová Svíčka s Drahými Kameny - Srdeční Čakra

339 Kč
Skladem

Toužíte si pořídit neobvyklou svíčku, která Vás ohromí nejen svým design a nádhernou vůní, ale zároveň sebou přinese zajímavý prvek s přívalem čisté energie z přírody? 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte si pořídit neobvyklou svíčku, která Vás ohromí nejen svým design a nádhernou vůní, ale zároveň sebou přinese zajímavý prvek s přívalem čisté energie z přírody

Zažijte sílu léčení s velkou čakrovou svíčkou Srdeční čakra s drahými kameny. Vyrobenou ze skutečných drahokamů, čistě přírodního sójového vosku, speciálně namíchaného parfému a magických dřevěných knotů. 

Otevřete své srdce lásce a soucitu s křišťálovou svíčkou srdeční čakry. Vytvořeno s vyživující energií růžového křemene a křišťálového jadeitu, je v souladu s podstatou srdeční čakry. Zklidňující vůně Rose Musk zahalí váš prostor, podporuje lásku a emocionální léčení. Přijměte hluboký citát na krabici: "Srdce má své důvody, které rozum nezná." Zapalte tuto svíčku, abyste vyléčili emocionální rány, podpořili láskyplné vztahy a přinesli harmonii do vašeho srdce. 

Když zapálíte svíčku, budete cítit léčivou energii krystalů a uklidňující vůni speciálně namíchané aroma. Po spálení této svíčky lze nádobu znovu použít a můžete vyčistit a ponechat skalní krystaly. Doba hoření: 17 hodin

Pořiďte si luxusní svíčku s opojnou vůní a vzácnými kameny a objevte svět okouzlení a smyslového blaha ......

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.36 kg
Původ: Čína
? Velikost: 8.5x5 (cm)
Materiál / Složení: Sójový Vosk, Vůně, Sklo,

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: