Čakrová sójová Svíčka s Drahými Kameny -7 Čaker

339 Kč
Skladem

Toužíte si pořídit neobvyklou svíčku, která Vás ohromí nejen svým design a nádhernou vůní, ale zároveň sebou přinese zajímavý prvek s přívalem čisté energie z přírody? 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte si pořídit neobvyklou svíčku, která Vás ohromí nejen svým design a nádhernou vůní, ale zároveň sebou přinese zajímavý prvek s přívalem čisté energie z přírody

Zažijte sílu léčení s velkou čakrovou svíčkou s drahými kameny. Vyrobeno ze skutečných drahokamů, čistě přírodního sójového vosku, speciálně namíchaného parfému a magických dřevěných knotů. 

Harmonizujte a vyvažte všechny své čakry s naší křišťálovou svíčkou se sedmi čakrami. Tato svíčka, vyrobená ze sedmi kamenů představujících každou čakru, vyzařuje vůni "Měsíčních paprsků". Krabička nese hluboké poselství: "Mysl je všechno, čím si myslíš, že se staneš."  Zapalte tuto svíčku, abyste sladili a vyvážili celý váš energetický systém a podpořili holistickou pohodu a vnitřní harmonii. 

Když zapálíte svíčku, budete cítit léčivou energii krystalů a uklidňující vůni speciálně namíchané aroma. Po spálení této svíčky lze nádobu znovu použít a můžete vyčistit a ponechat skalní krystaly. Doba hoření: 23 hodin

Pořiďte si luxusní svíčku s opojnou vůní a vzácnými kameny a objevte svět okouzlení a smyslového blaha ......

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.64 kg
Původ: Čína
? Velikost: 6x10,5 (cm)
Materiál / Složení: Sojový vosk, drahé kameny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: