Čakrová vonná svíčka ve skle-3.čakra

165 Kč
Skladem

Harmonizační ekologická čakrová vonná svíčka 3.čakra Manipura je vyrobena ze nejkvalitnějšího řepkového vosku,...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Harmonizační ekologická čakrová vonná svíčka 3.čakra Manipura je vyrobena ze nejkvalitnějšího řepkového vosku, který neobsahuje žádné toxické složky a není škodlivý pro životní prostředí s přídavkem čistého oleje bergamot, grapefruit.   Harmonizujte své čakry pomocí jemných sladkých a kořeněných vůní a nechte se odvést od starostí všedních dní. Bergamot se vyznačuje velmi svěží, dřevitou bylinnou vůní, která zahání chmury. Grapefruit osvěžující nezaměnitelná citrusová vůně pro dostatek  energie. Harmonizujte své čakry pomocí jemných sladkých a kořeněných vůní a nechte se odvést od starostí všedních dní.  

Čakra solar plexu, také pupeční čakra - Manipura, 3. čakra pozitivně ovlivňuje emoce, osobní sílu, potlačuje strach, ovlivňuje názory. Její barva je žlutá, symbolizuje optimismus, osvícení, vřelost  je sídlem emocí hněvu, strachu, viny, sobectví.

Recyklovaný Skleněný čtverec znovu použitelný
Velikost 6 x 6 x 6 cm    Doba hoření ± 25 hodin

Neumísťujte hořící svíčky do dosahu dětí a/nebo zvířat. 
Nepokládejte svíčku na místo s průvanem.
Nenechávejte hořící svíčku bez dozoru.
Umístěte svíčku na tepelně odolný povrch.
Když se vosk po dohoření roztaví, pohybujte svíčkou opatrně pouze v případě potřeby, protože knot se může posunout na stranu skla.

Řepkový vosk je vyroben z řepkového oleje, neobsahuje žádné toxické složky a není škodlivý pro životní prostředí. Naopak řepka olejná pomáhá a chrání půdu pro budoucí plodiny, zatímco rostlina slouží k výrobě oleje a krmiva pro zvířata. Vosk není nebezpečný pro člověka a přírodu a má menší uhlíkovou stopu než například vosk sojový, protože se pěstuje a zpracovává v Evropě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.266 kg
? Velikost: 6x6x6 (cm)
Materiál / Složení: Řepkový vosk
Přibližná doba hoření: ± 25 (hod)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: