Náramek dvojitý-Hematit a Amazonit

249 Kč
Skladem

Tyto náramky jsou dvojité (každý jeden náramek je složen z dvou - jeden barevný a jeden černý, kdy barevná část je složena ze vzácných kamenů a černá část je magn...

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Tyto náramky jsou dvojité (každý jeden náramek je složen z dvou - jeden barevný a jeden černý, kdy barevná část je složena ze vzácných kamenů a černá část je magnetická).Dvojité Magnetické Náramky ze Vzácných Kamenů jsou určeny pro ty, kteří rádi vyjadřují svou osobnost.

Amazonit je mimořádně uklidňujícím kamenem, tiší nervový systém, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů.

Hematit odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii,též přispívá k soustředění, zlepšuje paměť, pomáhá získat silnou vůli v boji s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

Tvrdí se, že různé kameny mají různé léčivé nebo magické schopnosti. Jsou elastické, ale dostatečně pevné takže se bez problémů natáhnou na jakoukoliv velikost zápěstí. 

Okořeňte svou sbírku šperků a přidejte do ni trochu barvy s těmito krásnými magnetickými skvosty!

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky, náhrdelníky
Hmotnost: 0.12 kg
Původ: China
Velikost: 10x4x3 (cm)
Materiál / Složení: Drahokamy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: