Ekologická svíčka jin-jang s vůní - Levandule, ylang ylang, pomeranč

165 Kč
Skladem

Elegantní ekologická vonná svíčka jin-jang taoistický symbol existence je vyrobena ze nejkvalitnějšího řepkového vosku, který neobsahuje žádné toxické..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní ekologická vonná svíčka jin-jang taoistický symbol existence je vyrobena ze nejkvalitnějšího řepkového vosku, který neobsahuje žádné toxické složky a není škodlivý pro životní prostředí s přídavkem čistého oleje Levandule, ylang ylang, pomeranč. Levandulová vůně přináší výrazné uvolnění těla, mysli i ducha, zklidňuje silné emoce a stabilizuje čchi srdce. Vůně ylang-ylang zklidňuje, harmonizuje smysly, zmírňuje nervové napětí a působí antidepresivně Pomeranč podporuje pozitivní naladění a rozptyluje špatnou náladu.

Recyklovaný Skleněný čtverec znovu použitelný
Velikost 6 x 6 x 6 cm    Doba hoření ± 25 hodin

Neumísťujte hořící svíčky do dosahu dětí a/nebo zvířat. 
Nepokládejte svíčku na místo s průvanem.
Nenechávejte hořící svíčku bez dozoru.
Umístěte svíčku na tepelně odolný povrch.
Když se vosk po dohoření roztaví, pohybujte svíčkou opatrně pouze v případě potřeby, protože knot se může posunout na stranu skla.

Řepkový vosk je vyroben z řepkového oleje, neobsahuje žádné toxické složky a není škodlivý pro životní prostředí. Naopak řepka olejná pomáhá a chrání půdu pro budoucí plodiny, zatímco rostlina slouží k výrobě oleje a krmiva pro zvířata. Vosk není nebezpečný pro člověka a přírodu a má menší uhlíkovou stopu než například vosk sojový, protože se pěstuje a zpracovává v Evropě.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svícny a Svíčky
Hmotnost: 0.26 kg
Velikost: 6x6x6 (cm)
Materiál / Složení: Vosk
Přibližná doba hoření: ± 25 (hod)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: