Ekologická svíčka Strom života s vůní -Jantar, oud,santalové dřevo

165 Kč
Skladem

Elegantní ekologická vonná svíčka Strom života symbol spojující podzemí, zemi a nebe je vyrobena ze nejkvalitnějšího..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní ekologická vonná svíčka Strom života symbol spojující podzemí, zemi a nebe je vyrobena ze nejkvalitnějšího řepkového vosku, který neobsahuje žádné toxické složky a není škodlivý pro životní prostředí s přídavkem čistého oleje jantar, oudh, santalové dřevo. V Jantaru proudí silná energie stromu je to zkamenělá pryskyřice pradávných stromů.

 Agarwood známé jako dřevo bohů. Jedná se o mystickou, vzácnou a velmi drahou pryskyřici, která se používá pro meditaci, kdy pomáhá otevřít naše podvědomí. Vůně je orientálně květinová, ovocná a dřevitě kořenitá

 Santalové dřevo jeho vůně je snad nejoblíbenější na celém světě, Santalová vůně je hluboce mystická, zahání deprese a úzkosti, uzemňuje, otevírá třetí oko, zklidní mysl, tlumí chaos myšlenek, což je důležité pro meditaci. Santal se vyznačuje hřejivě dřevitou vůní, prohřívá, dodává energii, oživuje a posiluje, klidní mysl i emoce.

Řepka bez GMO z Německa.
Recyklovaný Skleněný čtverec znovu použitelný
Velikost 6 x 6 x 6 cm    Doba hoření ± 25 hodin

Neumísťujte hořící svíčky do dosahu dětí a/nebo zvířat. 
Nepokládejte svíčku na místo s průvanem.
Nenechávejte hořící svíčku bez dozoru.
Umístěte svíčku na tepelně odolný povrch.
Když se vosk po dohoření roztaví, pohybujte svíčkou opatrně pouze v případě potřeby, protože knot se může posunout na stranu skla.

Řepkový vosk je vyroben z řepkového oleje, neobsahuje žádné toxické složky a není škodlivý pro životní prostředí. Naopak řepka olejná pomáhá a chrání půdu pro budoucí plodiny, zatímco rostlina slouží k výrobě oleje a krmiva pro zvířata. Vosk není nebezpečný pro člověka a přírodu a má menší uhlíkovou stopu než například vosk sojový, protože se pěstuje a zpracovává v Evropě.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.26 kg
Velikost: 6x6x6 (cm)
Materiál / Složení: Vosk
Přibližná doba hoření: ± 25 (hod)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: