Feng Shui čakrový lapač sluneční energie - Květ života

279 Kč
Skladem

Okouzlující Feng Shui čakrový lapač sluneční energie s velkým Květem života symbolizující veškerou posvátnou geometrii ..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okouzlující Feng Shui čakrový lapač sluneční energie s velkým Květem života symbolizující veškerou posvátnou geometrii  života na ZemiKřišťálové okenní dekorace se ideálně hodí pro vylepšení feng shui ve Vašem domové. Zavěste šňůru křišťálů nejlépe do okna a nechte slunce zářit skrze ně  Barevné duhové odstíny jsou fascinující a živé a slunce tento efekt navíc zvyšuje. Sluncem nabitý lapač tuto energii a pozitivní vibrace plné pohody a harmonie dále uvolňuje do prostoru ,kde z něj můžete čerpat sílu a energii v pohodlí Vašeho domova. 7 malých osmiúhelníkových krystalů symbolizuje 7 čaker a dodává lapači harmonizující efekt a vyrovnává energie nejdůležitějších čaker. 

Feng Shui je více než 3000 let stará filozofie, která učí, jak faktory prostředí ovlivňují naši pohodu a jak lze negativní vlivy změnit na pozitivní. Cílem Feng Shui je upravit naše životní nebo pracovní prostředí tak, aby bylo stimulováno harmonické proudění Chi (životní energie). Čínská filozofie je o harmonii a rovnováze mezi vzájemně se doplňujícími silami jin a jang, jako jsou mužské a ženské.

Závěs dodáváme v krásném ozdobném sáčku

Velikost: 29cm  Materiál: kov, sklo

Váha:30g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čakrové produkty
Hmotnost: 0.03 kg
Velikost: 29 (cm)
Materiál / Složení: Sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: