Feng Shui čakrový lapač sluneční energie -Srdce

279 Kč
Skladem

Okouzlující Feng Shui čakrový lapač sluneční energie s velkým Křišťálovým srdcem symbolizující bezpodmínečnou lásku. Křišťálové okenní dekorace se ideálně..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okouzlující Feng Shui čakrový lapač sluneční energie s velkým Křišťálovým srdcem symbolizující bezpodmínečnou lásku.  Křišťálové okenní dekorace se ideálně hodí pro vylepšení feng shui ve Vašem domové. Zavěste šňůru křišťálů nejlépe do okna a nechte slunce zářit skrze ně  Barevné duhové odstíny jsou fascinující a živé a slunce tento efekt navíc zvyšuje. Sluncem nabitý lapač tuto energii a pozitivní vibrace plné pohody a harmonie dále uvolňuje do prostoru ,kde z něj můžete čerpat sílu a energii v pohodlí Vašeho domova. 7 malých osmiúhelníkových krystalů symbolizuje 7 čaker a dodává lapači harmonizující efekt a vyrovnává energie nejdůležitějších čaker. 

Feng Shui je více než 3000 let stará filozofie, která učí, jak faktory prostředí ovlivňují naši pohodu a jak lze negativní vlivy změnit na pozitivní. Cílem Feng Shui je upravit naše životní nebo pracovní prostředí tak, aby bylo stimulováno harmonické proudění Chi (životní energie). Čínská filozofie je o harmonii a rovnováze mezi vzájemně se doplňujícími silami jin a jang, jako jsou mužské a ženské.

Závěs dodáváme v modré elegantní dárkové krabičce.

Velikost: 20cm   Materiál: krystal, mosaz, akryl

Váha:79g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čakrové produkty
Hmotnost: 0.079 kg
Velikost: 20 (cm)
Materiál / Složení: Krystal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: