Feng Shui lapač sluneční energie s krystaly - Květ života

329 Kč
Skladem

Toužíte ve svém domově vytvořit harmonický prostor, kde se budete cítit skvěle plní pozitivní energie?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte ve svém domově vytvořit harmonický prostor, kde se budete cítit skvěle plní pozitivní energie?

Objevte harmonii a krásu s naším exkluzivním Feng shui lapačem sluneční energie s Květem života, Tento jedinečný dekorativní kousek je vybaven sedmi osmihrannými krystaly, které symbolizují sedm čaker a je ideální  pro všechny ,kdo hledají rovnováhu a pozitivní energii ve svém životním prostoru.

Každý krystal je pečlivě vybrán  a umístěn tak ,aby zachytil a odrážel sluneční paprsky čímž vytváří nádherné světelné efekty a podporuje harmonii v místnosti. Lapač je dodáván v luxusní krabičce, což z něj činí perfektní dárek pro vaše blízké ,nebo stylový doplněk pro váš domov.

 Květ života je jedním ze standardních a nejmocnějších symbolů v přírodě a ve svaté geometrii. Je to prastará metafora pro spojení všeho života ve vesmíru. 

Feng Shui je více než 3000 let stará filozofie, která učí, jak faktory prostředí ovlivňují naši pohodu a jak lze negativní vlivy změnit na pozitivní. Cílem Feng Shui je upravit naše životní nebo pracovní prostředí tak, aby bylo stimulováno harmonické proudění Chi (životní energie). Čínská filozofie je o harmonii a rovnováze mezi vzájemně se doplňujícími silami jin a jang, jako jsou mužské a ženské.

 Tak neváhejte a dopřejte si kousek klidu a harmonie s lapačem sluneční energie a objevte jak mohou krystaly přivést do vašeho života novou úroveň   vyrovnalosti a krásy...

Doplňkové parametry

Kategorie: Feng Shui lapač slunce
Hmotnost: 0.022 kg
Původ: Čína
? Velikost: 20 (cm)
Materiál / Složení: Krystal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: