Fontána na tekoucí dým - Kouzelný kotel

799 Kč
Skladem

Toužíte provonět Váš domov s výjimečnou fontánou nevšedního vzhledu ?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte provonět Váš domov s výjimečnou fontánou nevšedního vzhledu ?

Roztáhněte závoj tajemství ve Vašem domově s touto úchvatnou ručně malovanou fontánou na tekoucí dým Kouzelný kotel Každý její detail je pečlivě zpracován z nejkvalitnější pryskyřice, zahrnující černého kocoura , který bdí nad kotlíkem plným magického dýmu.

Fontána na tekoucí dým není jen estetickým prvkem, ale také má blahodárné účinky kadidla. Vůně kadidla naplní váš prostor a pomůže vám relaxovat a uvolnit se po náročném dni.

 Přineste do svého domova zář tajemství s touto fascinující fontánou na tekoucí dým..

Pro vytvoření efektu je třeba použít vonné kužele "Tekoucí Dým". Zde lze kužele dokoupit: kategorie Vykuřovadla - vonné kužely na tekoucí dým - https://www.esoteranature.cz/vonne-kuzele-na-tekouci-dym 

Kouř z tohoto kadidla padá dolů jako vodopád a vytváří mlhu kolem stojánku/hořáku. Mlha může na stojánku zanechat stopy, které snadno odstraníte vlhkým hadříkem. Nikdy nenechávejte hořet bez dozoru.

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

 

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány na tekoucí dým
Hmotnost: 0.54 kg
Původ: Čína
? Velikost: 16,3 (cm)
Materiál / Složení: Polyresin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: