Lapač snů Jednorožec (Lisa Parker)

239 Kč
Skladem

Lapač snů Jednorožec - cesta domů, design Lisa Parker, 16cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorožec je považován za strážce magického lesa a všech tajuplných míst, ve kterých je to ryzí a čisté skryto před zraky a dlouhými chamtivými prsty vnějšího materiálního a konzumního světa. Jednorožec je symbolem čistoty a nevinnosti, je průvodcem samotné ryzí duše člověka. Toto čisté stvoření sněhobílé barvy je charakteristické svým jedním jediným rohem, zakrouceným do tvaru spirály.

Lapač snů je účinným filtrem energií, funguje jako ochranný amulet. Zavěste lapač kamkoliv do místnosti - na zeď, do okna či do prostoru tak, aby kolem něj proudil vzduch. Pozitivní - prospěšné a čisté energie se budou udržovat v blízkosti lapače, negativní - nežádoucí budou peříčky odváty pryč. Tam, kde panuje čistota a svítí jasné světlo - není místo pro stíny a chmury.

Lapače snů se zavěšují volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

Kouzelný Lapač snů s Jednorožcem ochrání Váš nerušený spánek a stane se ozdobou každého interieru. Design vytvořila umělkyně Lisa Parker.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lapače snů a Zvonkohry
Hmotnost: 0.049 kg
Velikost: Průměr 16cm, výška 36 cm
Materiál / Složení: Textilie, Peří, Plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: