Lapač snů Anděl -modrý(Lisa Parker)

179 Kč
Skladem

 Nádherný andělský lapač snů ochrání Váš nerušený spánek a stane se ozdobou každého interiéru. Design vytvořila umělkyně Lisa ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Nádherný andělský lapač snů ochrání Váš nerušený spánek a stane se ozdobou každého interiéru. Design vytvořila umělkyně Lisa  Parker. Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi .Chrání naše životy, přináší naději a víru, Lapač snů s andělem přinese světlo a naději do vaší duše.

Lapače snů se zavěšují volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

Lapač snů je účinným filtrem energií, funguje jako ochranný amulet. Zavěste lapač kamkoliv do místnosti - na zeď, do okna či do prostoru tak, aby kolem něj proudil vzduch. Pozitivní - prospěšné a čisté energie se budou udržovat v blízkosti lapače, negativní - nežádoucí budou peříčky odváty pryč. Tam, kde panuje čistota a svítí jasné světlo, není místo pro stíny a chmury.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lapače snů a Zvonkohry
Hmotnost: 0.049 kg
Velikost: Průměr 16cm
Materiál / Složení: Textilie, Peří, Plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: