Imunita ,deprese -Levandule Mt.Blanc 100% přírodní olej

175 Kč
Skladem

Levandule lékařská (syn. úzkolistá, pravá) (Lavandula angustifolia,) uklidňuje nervové napětí a depresi. Lze použít přímo na kůži. Má antiseptické, protiplísňové, protizánětlivé a baktericidní účinky. Blaho.....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Levandule lékařská (syn. úzkolistá, pravá) (Lavandula angustifolia,) uklidňuje nervové napětí a depresi. Lze použít přímo na kůži. Má antiseptické, protiplísňové, protizánětlivé a baktericidní účinky. Blahodárně působí na bolesti hlavy a proti migréně. Výrazně snižuje krevní tlak. Posiluje imunitu. Je vhodný na popáleniny, hnisavé rány a na rány všeobecně. Ulevuje při klimakterických potížích, menstruační bolesti, křečových žilách a svalovém napětí, hojí a regeneruje. Účinný při neutralizaci živočišných jedů. Napomáhá vykašlávání. Je známým repelentem ( i proti vlasovým vším), působí na moly

Aroma: čerstvé, bylinné, květinové, sladkohořké, jemně kafrové.

Aromaterapie: do vody přidejte 3-5 kapek silice. Při užití v aromalampě dbejte na to, aby miska nad hořící svíčkou nevyschla. Lze použít i do odpařovače na radiátoru ústředního topení či do jiné vhodné nádoby vystavené odpovídající teplotě.

Koupel: do příjemně teplé lázně nakapte maximálně 20 kapek silice, pobyt ve vaně by neměl přesáhnout 30 minut.

Využití silic v aromaterapii vede ke zmírnění potíží, ne však k léčbě závažných chorob. Olej je možno používat k inhalaci, koupeli, masáži, do aromalampy. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Neužívat vnitřně. Nepoužívejte společně s léky, které obsahují jód nebo železo. Opatrně používat při potížích s nízkým krevním tlakem. Nedoporučuje se používat v prvních 16 týdnech těhotenství.

Kombinace: bergamot, heřmánek, citronella, šalvěj, geránium, jasmín, citrusy, palmarosa, pačuli, borovice, tymián, rozmarýn, růžové dřevo a ylang‐ylang.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: