Náramek Akvamarín a korálky -Archanděl Michael

289 Kč
Skladem

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s  pozitivními účinky .....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s  pozitivními účinky na vaše tělo?

Elastický minerální náramek z akvamarínu a dřevěných kuliček s přívěskem Archanděl Michael se rázem stane Váš nejoblíbenější klenot, který Vás bude doprovázet na každém kroku. Zároveň Vás mile překvapí svými přínosnými účinky na tělo i mysl mezi které patří:

Akvamarín má reputaci posilovat intuici, podporovat meditaci a přinášet klid do myšlení. Akvamarín byl tradičně považován za symbol klidu, jasného myšlení a odvahy. Měl by podporovat komunikaci a vést k duševní rovnováze.

A je tu ještě jeden příjemný benefit, minerální náramek je ozdoben velice silným symbolem Archanděl Michael, který je považován za symbol spravedlnosti a boje proti temnotě. Jeho přítomnost symbolizuje odstranění negativní energie a přináší světlo a jasnost.

Ozdobte své zápěstí duchovní silou a ochranou s naším Andělským Náramkem zdobeným motivem Archanděla Michaela. Tento náramek není pouze stylovým doplňkem, ale také nositelem energie a symboliky spojené s jedním z nejvyšších archandělů.

 Náramek dodáváme v dárkové krabičce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Hmotnost: 0.047 kg
Velikost: ±7,5 (cm)
velikost kuliček: ±0,8 (cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: