Náramek Angelit a Horský křišťál -Andělská křídla

349 Kč
Skladem

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s ..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s  pozitivními účinky na vaše tělo?

Elastický minerální náramek z angelitu a horského křišťálu s přívěskem andělská křídla ve tvaru srdce se rázem stane Váš nejoblíbenější klenot, který Vás bude doprovázet na každém kroku. Zároveň Vás mile překvapí svými přínosnými účinky na tělo i mysl mezi které patří:

Angelit  podporuje laskavost, jemnost, soucit a pohodlí. Pomůže vám zažít, že strážní andělé, nebo jiní pomocníci jsou vždy nablízku. Obnovuje jasnost a sílu, když se cítíte nejistě nebo zranitelně.
Na fyzické úrovni má Angelit chladivý účinek a příznivě působí na záněty, rovnováhu tekutin, otoky a oblast krku. Horský křišťál je mocný léčivý kámen a energizér. Stimuluje jasné myšlení a vnímání. Podporuje Vás ve spojení se svou vnitřní moudrostí. Čistí a posiluje energetické i fyzické tělo.

A je tu ještě jeden příjemný benefit, minerální náramek je ozdoben s přívěskem z mosazi andělská křídla ve tvaru srdce. A tímto silným propojením dodává náramku ochrannou andělskou energii. 

 Proto neváhejte a pořiďte si náramek z minerálů pro Vaši tělesnou i duševní pohodu..

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Hmotnost: 0.042 kg
Velikost: ±6 (cm)
velikost kuliček: ±0,8 (cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: