Náramek Labradorit a Achát bílý - Óm

249 Kč
Skladem

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s ..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s  pozitivními účinky na vaše tělo?

Elastický minerální náramek z Labradoritu a Bílého achátu s přívěskem Óm se rázem stane Váš nejoblíbenější klenot, který Vás bude doprovázet na každém kroku. Zároveň Vás mile překvapí svými přínosnými účinky na tělo i mysl mezi které patří:

Labradorit  je kámen krásných barev, který chrání a posiluje auru. Vysoce citliví lidé těží z nošení labradoritu, když musí být v přeplněném prostředí. Pro šamany a další léčitele je to ochranný kámen, který jim pomáhá bezpečně cestovat‘ mezi různými říšemi. Bílý achát neboli mírový achát je uzemňovací kámen, který podporuje fyzickou, emocionální a duševní rovnováhu má silné spojení s korunní čakrou, která zvyšuje uvědoměníTo pomáhá s uvolněním rušivých emocí a energií. Pacifikuje hněv a (sebe)zničení.

A je tu ještě jeden příjemný benefit, minerální náramek je propojen nádherným mosazným přívěskem ve tvaru posvátné hindské slabikyÓm je symbolem absolutna, dokonalé rovnováhy, moudrosti, soucitu a jednoty. A tímto originálním propojením dodává náramku silnou posvátnou energii této nejmocnější mantry.

 Proto neváhejte a pořiďte si náramek z minerálů pro Vaši tělesnou i duševní pohodu..

 

 

 

 

 

 
Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Hmotnost: 0.066 kg
Velikost: ±7 (cm)
velikost kuliček: ±0,8 (cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: