Náramek magnetický měděný - Květ života

329 Kč
Skladem

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? 

Náramek vyrobený z mědi s malými magnety připevněnými na obou koncích a zdobený symbolem květ života. Od raných dob se věřilo, že měď a magnety pomáhají při zmírňování artritidy a revmatických příznaků.

Měď je spojena s Venuší, bohyní lásky: ženská, magnetická, vnímavá a jemná. Měď poskytuje harmonické spojení mezi fyzickým a astrálním tělem a může být použita k čištění a vyvážení vašeho energetického toku. Je to známý vodič, který umocňuje přenos energií. Díky přírodním léčivým schopnostem můžete měď použít k přenosu vlastností kamenů kolem vás. Měď také aktivuje a otevírá čakry.

Symbol Květ života
Květ života je jedním ze standardních a nejmocnějších symbolů v přírodě, ve svaté geometrii. Je to prastará metafora pro spojení všeho života ve Vesmíru. V mnoha kulturách byl tento symbol znám; je široce používán pro oživení a stabilizaci potravin a tekutin. Jeho tvar a symbolické síly se přenášejí a budou rezonovat v tekutinách.

 Proto neváhejte a pořiďte si nádherný měděný náramek se silným symbolem pro Vaši tělesnou i duševní pohodu..

*Tento produkt neobsahuje nikl, olovo a kadmium; to znamená, že takové prvky nejsou přítomny nebo v omezeném množství povoleném v rámci evropských norem pro bezpečnost výrobků (REACH).

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky z minerálů
Velikost: ±7 (cm)
Materiál / Složení: Měď

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: