Náramek Láva a Ametyst-Ryba

199 Kč
Skladem

Tento úžasný Lávový náramek s ametystem a stříbrnou ozdobou rybky se hodí k jakémukoliv outfitu. A nejen to, oba má i jiné benefity...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento úžasný Lávový náramek s ametystem a stříbrnou ozdobou rybky se hodí k jakémukoliv outfitu. A nejen to, oba má i jiné benefity.

Ametyst je po staletí obecně považován za mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Již od dob starých Římanů se o něm udává, že má silnou podpůrnou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Ametyst v lidové tradici je kámen pravé, ryzí lásky, který posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost

Lávový kámen je tvořen ztuhlou lávou. Říká se, že láva je krev naší země a proto se lávovému kamenu připisuje velká síla, kterou může probudit i u svého nositele. Jejich účinek má mít dle pověstí posilující vliv na celé naše tělo. Lávové kameny mají napomáhat správné cirkulaci krve, uvolňovat unavenou mysl a navozovat pocit dokonalé harmonie a jednoty.

Tyto náramky se dají použít i jako aroma difuzní šperky. Jednoduše nakapejte 1-2 kapky svého oblíbeného esenciálního oleje na náramek a rozetřete ho do kamenů. 

Korálky z Lávových kamenů a vzácných kamenů jsou navlečené na gumičce. 

Dokonalý dárek pro každou příležitost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky a Amulety
Hmotnost: 0.02 kg
Původ: China
Velikost: 18x1 (cm)
Materiál / Složení: Lávové kámen s ametystem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: