Náramek Partnerský, Přátelství ( Ochrana) -Jaspis & Achát

289 Kč
Skladem

Mají léčivou sílu, jsou zdrojem energie, lásky, radosti, zdraví, krásy a naděje. Léčivé kameny mají nezastupitelný úkol v historii lidstva...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mají léčivou sílu, jsou zdrojem energie, lásky, radosti, zdraví, krásy a naděje. Léčivé kameny mají nezastupitelný úkol v historii lidstva. Pro povzbuzení zdraví nebo na ochranu před negativní energií je používali téměř všechny kultury.

Každá sada Náramků z Drahých Kamenů symbolizuje typ vztahu

Achát je od nepaměti považován za kámen ochrany, síly a harmonie. Udává se, že dodává odvahu, sílu, sebedůvěru a potlačuje strach. Již v antickém řecku lidé věřili, že achát dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, posiluje soustředění.

Jaspis údajně přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Ve formě talismanu je považován za ochranný kámen před fyzickými i duševními riziky, který též údajně pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů,

Také se nemusíte bát že Vám nepadnou, protože jsou roztahovací - jedna velikost pro všechny. Náramek Přátelství z drahých kamenů jsou opravdu úžasným dárkem.

Ideální dárek pro každou příležitost!

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky, náhrdelníky
Hmotnost: 0.16 kg
Původ: China
Velikost: 10x4x3 (cm)
Materiál / Složení: Drahokamy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: