Náramek Rodonit a Šedý křemen - Pírko

229 Kč
Skladem

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s  pozitivními účinky na vaše tělo?

Elastický minerální náramek z Rodonitu a Šedý křemen s přívěskem Pírka se rázem stane Váš nejoblíbenější klenot, který Vás bude doprovázet na každém kroku. Zároveň Vás mile překvapí svými přínosnými účinky na tělo i mysl mezi které patří:

Rodonit je kámen, o kterém se říká, že podporuje lásku a soucit, hojí citová zranění a je supr společník pro meditace. Šedý křemen čistí negativní energie a pomáhá vyrovnávat vztahy zotavovat se z únavy a dobíjet Vaši vnitřní baterii.

A je tu ještě jeden příjemný benefit, minerální náramek je propojen nádherným mosazným přívěskem pírka, symbolizující celkový duchovní vývoj. Představuje sílu a růst jako naděje a svoboda .A tímto originálním propojením dodává náramku silnou posvátnou energii víru v sebe a vesmír.

 Proto neváhejte a pořiďte si náramek z minerálů pro Vaši tělesnou i duševní pohodu..

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky a Amulety
Hmotnost: 0.02 kg
Velikost: ±9 (cm)
velikost kuliček: ±0,8 (cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: