Náramek - Rudraksha a Růženín

239 Kč
Skladem

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s  pozitivními účinky na vaše tělo?

Elastický náramek s korálky semen Rudraksha a Růženín se rázem stane Váš nejoblíbenější klenot, který Vás bude doprovázet na každém kroku. Zároveň Vás mile překvapí svými přínosnými účinky na tělo i mysl mezi které patří:

Rudraksha je přírodní semínko z věčně zeleného stromu, doslova znamená ,, Boží slzy,, a říká se jí také,, slzy boha Shivy, Tento název vznikl podle legendy, kdy bůh Shiva jednoho dne usedl na zem a začal meditovat za 1000 šťastných a bohatých let pro lidstvo. Když dokončil meditaci začal nečekaně plakat slzy soucitu. Jakmile slzy dopadly na zem, na jejich místě začaly vyrůstat stromy, jejichž plody Rudrakshi mají božskou energii a moc přinášet do života zdraví, štěstí a harmonii. Má obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši a dokáže změnit karmu nositele a vede ho přirozeně po pravé cestě Tlumí stres a zklidňuje smysl, zároveň přináší jasnost a zvyšuje sílu intuice, koncentraci, energii a má proti stárnoucí účinek. Růženín stimuluje srdeční čakru a schopnost dávat a přijímat lásku, harmonizuje vztahy a zvyšuje sebelásku a přijetí.

 Proto neváhejte a pořiďte si náramek Rudraksha s božskou energií pro Vaši tělesnou i duševní pohodu..

Velikost korálků 7mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky a Amulety
Hmotnost: 0.025 kg
Velikost: ±8 (cm)
velikost kuliček: ±0,8 (cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: