Náramek Růženín a Jahodový křemen -Srdce

229 Kč
Skladem

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s ..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s  pozitivními účinky na vaše tělo?

Elastický minerální náramek Růženín a Jahodový křemen s přívěskem Srdce se rázem stane Váš nejoblíbenější klenot, který Vás bude doprovázet na každém kroku. Zároveň Vás mile překvapí svými přínosnými účinky na tělo i mysl mezi které patří:

Růženín stimuluje srdeční čakru a schopnost dávat a přijímat lásku. Harmonizuje vztahy a zvyšuje sebelásku a přijetí. Jahodový křemen nese všechny energie čirého křemene, navíc s vibracemi univerzální lásky a soucitu. Má uklidňující účinek na nervový systém a uvolňuje vaše tělo i mysl.

A je tu ještě jeden příjemný benefit, minerální náramek je propojen nádherným mosazným přívěskem srdce, které se používá jako znak lásky a citů, ale také jako symbol životní síly a energie. A tímto originálním propojením dodává náramku silnou posvátnou energii. 

 Proto neváhejte a pořiďte si náramek z minerálů pro Vaši tělesnou i duševní pohodu..

 

 

 


.


Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky a Amulety
Hmotnost: 0.04 kg
Velikost: ±6,5 (cm)
velikost kuliček: ±0,8 (cm)
Materiál / Složení: Slitina zinku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: