Náramek Lapis lazuli, Láva, Tygří oko a Tyrkys

229 Kč
Skladem

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s ..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s  pozitivními účinky na vaše tělo?

Elastický minerální náramek Lapis lazuli, Láva, Tygří oko a Tyrkys se rázem stane Váš nejoblíbenější klenot, který Vás bude doprovázet na každém kroku. Zároveň Vás mile překvapí svými přínosnými účinky na tělo i mysl mezi které patří:

Lapis lazuli je silný duchovní, ochranný kámen, který přináší vyrovnanost, hluboký vnitřní klid a umožňuje nám kontakt s duchovními průvodci. Láva pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navrací je zpět k původciZvyšuje sebevědomí, odhodlání, odvahu a vitalitu. Tygří oko je hřejivý kámen, který dodává energii a sílu. Přitahuje bohatství a peníze. Pomáhá odbourávat závislost na druhých lidech a potlačuje deprese. Tyrkys je posvátný, ochranný léčivý kámen, kámen štěstí, který pohlcuje negativní energie a škodlivé vibrace, jež působí na naši auru. Vibrace tyrkysu nám přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání.

 Proto neváhejte a pořiďte si náramek z minerálů pro Vaši tělesnou i duševní pohodu..

Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Hmotnost: 0.047 kg
Velikost: ±7 (cm)
velikost kuliček: ±0,8 (cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: