Náramek Tygří oko a Sagenit - Slon

249 Kč
Skladem

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s ..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s  pozitivními účinky na vaše tělo?

Elastický minerální náramek Tygří oko a Sagenit s přívěskem Slona se rázem stane Váš nejoblíbenější klenot, který Vás bude doprovázet na každém kroku. Zároveň Vás mile překvapí svými přínosnými účinky na tělo i mysl mezi které patří:

Tygří oko má silné spojení se sluncem a solar plexem. Kámen je hřejivý, povznášející a ‚spaluje‘ negativní vlivy a zároveň dodává energii. Sagenit posiluje sílu vůle je kamenem energie, uzemňuje, přináší úlevu od strachů a ochraňuje před citovými útoky.

A je tu ještě jeden příjemný benefit, minerální náramek je propojen nádherným mosazným přívěskem slona, který je symbolem štěstí, úspěchu a harmonie. A tímto originálním propojením dodává náramku silnou posvátnou energii. 

 Proto neváhejte a pořiďte si náramek z minerálů pro Vaši tělesnou i duševní pohodu..

 

 

 Tygří oko  je křemen smíchaný se sloučeninami železa, které poskytují výrazný pruhovaný efekt. Tygří oko má silné spojení se sluncem a solar plexem. Kámen je hřejivý, povznášející a ‚spaluje‘ negativní vlivy. Revitalizuje a dodává energii. *

Rutilovaný křemen je kámen se zlatými „jehličkami“ uvnitř a je známý pro své léčivé vlastnosti. Posiluje sílu vůle a je vitalizujícím kamenem. Pomáhá odlehčit vaši náladu a očistit negativita. *

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky a Amulety
Hmotnost: 0.047 kg
Velikost: ±6,5 (cm)
velikost kuliček: ±0,8 (cm)
Materiál / Složení: Slitina zinku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: