Náramek Hematit a drahé kameny

239 Kč
Skladem

Náramky obsahují malé korálky drahokamů, které byly vybroušeny a vyleštěny na fasety, které odrážejí světlo a dodávají kamenům jiskřivý vzhled. . .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramky obsahují malé korálky drahokamů, které byly vybroušeny a vyleštěny na fasety, které odrážejí světlo a dodávají kamenům jiskřivý vzhled. Mnoho lidí věří, že různé drahé kameny mají různé léčivé vlastnosti a nošení náramku z drahých kamenů může podpořit celkovou pohodu. Mohou se nosit jako módní doplněk, nebo mohou mít tradiční význam.

Hematit je mocným kamenem, který údajně uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Udává se, že hematit odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Může údajně pomoci zvyšovat sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost. Hematit též přispívá k soustředění, zlepšuje paměť, pomáhá získat silnou vůli v boji s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

Jejich atraktivní vzhled z nich dělá perfektní dárek pro kohokoliv. Také je lze kombinovat s jinými náramky z drahých kamenů. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky a Amulety
Hmotnost: 0.07 kg
Původ: China
Velikost: 10x4x3 (cm)
Materiál / Složení: Polodrahokamy, kovová výzdoba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: