Náramek Láva a Tyrkys- List

199 Kč
Skladem

Náramek  z Lávového kamene Tyrkys s stříbrným lístkem je oblíbeným doplňkem pro jejich jedinečné přírodní zbarvení. Lávový kámen je tvořen,,,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek  z Lávového kamene Tyrkys s stříbrným lístkem je oblíbeným doplňkem pro jejich jedinečné přírodní zbarvení. Lávový kámen je tvořen ztuhlou lávou. Říká se, že láva je krev naší země a proto se lávovému kamenu připisuje velká síla, kterou může probudit i u svého nositele Je silným ochranným kamenem. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navrací je zpět k původci. Proto dodává životní energii a současně uklidňuje. Zvyšuje sebevědomí, odhodlání, odvahu a vitalitu.

Tyrkys je oblíbeným léčivým kamenem, především díky své schopnosti přitahovat z Vesmíru kladné a léčivé energie Tyrkys pohlcuje negativní energie a škodlivé vibrace, jež působí na naši auru, signalizuje nám blížící se nemoci nebo oslabení našeho organismu tím, že jeho blankytná modř zešedne či zbělá. Tyrkys snižuje horečky a bolesti hlavy, posiluje náš imunitní systém, je vhodný pro detoxikaci a proti zánětům.

Tyto náramky se dají použít i jako aroma difuzní šperky. Jednoduše nakapejte 1-2 kapky svého oblíbeného esenciálního oleje na náramek a rozetřete ho do kamenů. 

Korálky z Lávových kamenů a vzácných kamenů jsou navlečené na gumičce. 

Dokonalý dárek pro každou příležitost.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky a Amulety
Hmotnost: 0.02 kg
Původ: China
Velikost: 18x1 (cm)
Materiál / Složení: Lávové kámen s tyrkysem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: