Náramek sekaný - Nefrit

149 Kč
Skladem

Náramek ze sekaných, tromlovaných kousků přírodního nefritu , mimořádně krásného kamene, navlečených na gumičce. Nádherný výrazný šperk z posvátného kam...

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Náramek ze sekaných, tromlovaných kousků přírodního nefritu , mimořádně krásného kamene, navlečených na gumičce. Nádherný výrazný šperk z posvátného kamene dlouhověkosti.

Nefrit kámen, který účinně uklidňuje nervový systém. Harmonizuje nefungující vztahy. Pomáhá realizovat touhy a vášně. Má nejblíže k centru srdce. Je starodávným, posvátným kamenem Dálného východu, jenž přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl. Jako kámen snů, položen na čele, přináší sny nahlížející do hloubky našeho nitra. Pomáhá tělu léčit se, přičemž působí na nefyzické problémy, jež nemoc způsobily. Působí na ledviny, močový měchýř, srdce, žaludek, kyčle, slezinu, detoxikuje, buněčný a kosterní systém, zvyšuje plodnost ,talisman při porodu.


Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky a Amulety
Hmotnost: 0.015 kg
Původ: China
Velikost: 8x2x1 (cm)
Materiál / Složení: Nefrit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: