Karty Orákulum 7 energií

459 Kč
Skladem

Sedmička je posvátné číslo významné v mnoha kulturách i systémech vyššího poznání napříč historií a skrze sedm energetických center....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sedmička je posvátné číslo významné v mnoha kulturách i systémech vyššího poznání napříč historií a skrze sedm energetických center (čaker) ovlivňuje i náš každodenní život: způsob myšlení, rozhodování i to, s čím se setkáváme v naší psyché a kolem sebe.

V novém vykládacím systému oblíbené autorky Colette Baron-Reid je každé čakře věnováno sedm karet zaměřených na specifické elementy, podporující její energetické aspekty a přinášející praktická doporučení, jak je znovu naladit do rovnováhy pomocí inspirovaných rozhodnutí. Orákulum 7 energií nám tak pomáhá probudit sílu Zdroje, stát se kanálem božské hojnosti a zázraků a spoluutvářet naši realitu.

Vykládací karty jsou rádci a pomocníci na našich nelehkých životních cestách Pochopením jejich významů můžeme s jejich pomocí nahlédnout do naši budoucnost a zároveň nám budou věrným průvodcem na cestě za poznáním sama sebe a smyslu našeho života.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy a karty
Hmotnost: 0.312 kg
Autor: Baron-Reid, Colette
Počet stran: 144 / 49 - karet
Velikost: 10,5 × 15,5 cm
Vazba: Brožovaná
Rok vydání: 2022 (1.vydání)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: