Orgonitová Klíčenka Růženín-Zlatý list

249 Kč
Skladem

Orogonitová růženínová klíčenka se zlatým listem se stane neodmyslitelným doplňkem pro Váš svazek klíčů a zároveň Vám zaručí příliv....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Orogonitová růženínová klíčenka se zlatým listem se stane neodmyslitelným doplňkem pro Váš svazek klíčů a zároveň Vám zaručí příliv pozitivní energie tam, kde klíče s orogonitem odložíte. Orogonit s pozitivními účinky růženínu mezi které patří odpouštět křivdy a příkoří ,odvádět z těla škodlivé látky, příznivě ovlivňovat neurotické potíže a úzkostné stavy. probouzet důvěru a lásku ke všemu krásnému. Tímto spojení dochází k zesílení pozitivních účinků.

.Orgonit je směsí katalyzované živice ze skleněných vláken s kovovými hoblinami nalitými do foremJeho přínos je v tom že negativní energii dokáže změnit na pozitivní. Dokáže zároveň působit proti elektromagnetickému záření kterým je člověk v moderním světě obklopen. Orgonit čistí a harmonizuje prostor kolem Vás, dělá ho příjemnějším. Dokáže vytvořit dobrý pocit ,nemusíte vědět proč je Vám na daném místě dobře, ale cítíte že je tam příjemně.

Neutralizuje elektromagnetický smog z televizí, rádií, mobilů, monitorů, elektrických rozvodů. Někteří lidé tvrdí že můžou spát lépe a hlouběji s oronovým předmětem v ložnici.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové zboží
Hmotnost: 0.05 kg
Původ: Indie
Velikost:
Materiál / Složení: Drahokamy, pryskyřice, kovy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: