Orgonitové čakrové kyvadlo - Lapis

259 Kč
Skladem

Magické orgonitové čakrové kyvadlo Lapis lazuli se řetízkem a drahými kameny. Orgonit se stal velmi oblíbeným nástrojem..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magické orgonitové čakrové kyvadlo Lapis lazuli se řetízkem a drahými kameny. Orgonit se stal velmi oblíbeným nástrojem duchovního léčení a ochrany před elektromagnetickým znečištěním. Orgonity se používají k očištění negativní energie a také k potlačení účinků elektromagnetických vln na naše tělo. Předpokládá se, že orgonit pomáhá zlepšit život fyzicky, emočně i duchovně.

Lapis lazuli je silný duchovní, ochranný kámen, který přináší vyrovnanost, hluboký vnitřní klid a umožňuje nám kontakt s duchovními průvodci. Od pradávna se věřilo, že je klíčem k dosažení duchovních znalostí a schopností.

Orgonit je směsí katalyzované pryskyřice ze skleněných vláken s kovovými hoblinami, která se nalije do forem. Krystaly, esenciální oleje, organické látky s vysokou vibrací mohou být přidány do směsi pro jejich schopnost učinit energii soudržnější nebo zlepšit fungování orgonitu.

Používání kyvadel se datuje více než šest tisíc let zpět. Egypťané a staří Číňané byli mezi prvními praktikujícími. Kyvadla lze používat mnoha způsoby a mohou být použity pro různé účely, jako je nalezení vody, minerálů, pohřešovaných lidí a dokonce i ztracených předmětů. Používají se také při léčbě, reiki a na věštění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Hmotnost: 0.02 kg
Původ: Indie
Velikost: 3.5x1.5 (cm)
Materiál / Složení: Drahokamy, pryskyřice, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: