Přírodní vonná svíčka sójová Měsíček Lékařský

Neohodnoceno
195 Kč
Skladem
Přírodní vonná svíčka sójová ve skle : Měsíček Lékařský

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Detailní popis produktu

Měsíček lékařský svými žlutými zářivými lístky připomíná slunce. Už v dávných dobách si lidé oblíbili tuto vůni nejen pro své krásné aroma či vzhled, ale také pro své léčivé účinky. Zapalte si tuto vonnou svíčku a nechte slunce vstoupit do vašeho domova.

Whiskovka, 200 ml   Obsah náplně: 125 ml

Doba hoření: + - 28 hodin
Průměr: 8 cm
Výška: 7 cm

DOPORUČENÍ:

Nikdy nenechávejte svíčky bez vaší přítomností. Pro delší dobu hoření – vždy před zapálením – zastřihněte knot na délku 5 mm. Může se stát, že se na něm vytvoří černá bambulka. V takovém případě plamen raději sfoukněte, knot opět zastřihněte a poté můžete pokračovat v opětovném pálení svíčky.

Nenechávejte svíčku zcela vyhořet. Pokud má svíčka už jen 1 – 2 cm, plamen sfoukněte a svíčku zahoďte. Předejdete tím možnému poškození skleničky nebo podtácku.

Doporučujeme pálit svíčku nejdéle 5 hodit v kuse. Aby se vám podařilo svíčku vypálit co nevíce rovnoměrně do všech stran, nechte vosk rozpustit až k okraji. Svíčka se roztaví do tekutého stavu a vytvoří „jezírko". Tím je i vůně intenzivnější.

Palte svíčku na nehořlavém povrchu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení