Řecké chrámové kadidlo -Nazaret

169 Kč
Skladem
Řecké chrámové kadidlo ,,Nazaret"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranná a laskavá náruč Panenky Marie, jejímž domovem bylo galilejské město Nazaret, Vás při zapálení této překrásně pryskyřičné a balzamické kadidlové směsi doslova obejme a pohladí.Naplní Vás pocitem čisté a hluboké lásky, pocitem bezpečí - bez všech strachů,starostí, úzkostí a obav. Budete se cítit , jako znovuzrození. Plní vitality a nové chuti do života.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos.Při jejich výrobě se používá staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku-do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Krásné,vznešené,čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do Vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění. I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle Vaše prostory intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru i Vás, od všech nežádoucích a negativních energií .Základní směs tvoří vysoce kvalitní kadidlo a myrha, pocházející z nejlepší oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.

Vykuřování na pícce i uhlíku.   Hmotnost : 20g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: