Řecké chrámové kadidlo, Nazaret

Neohodnoceno
96 Kč
Skladem
Řecké chrámové kadidlo ,,Nazaret"

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Detailní popis produktu

Ochranná a laskavá náruč Panenky Marie, jejímž domovem bylo galilejské město Nazaret, Vás při zapálení této překrásně pryskyřičné a balzamické kadidlové směsi doslova obejme a pohladí.Naplní Vás pocitem čisté a hluboké lásky, pocitem bezpečí - bez všech strachů,starostí, úzkostí a obav. Budete se cítit , jako znovuzrození. Plní vitality a nové chuti do života.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos.Při jejich výrobě se používá staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku-do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Krásné,vznešené,čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do Vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění. I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle Vaše prostory intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i Vás, od všech nežádoucích a negativních energií .Základní směs tvoří vysoce kvalitní kadidlo a myrha, pocházející z nejlepší oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.

Vykuřování na pícce i uhlíku.   Hmotnost : 20g

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení