Řecké chrámové kadidlo -Levandule

99 Kč
Skladem
Řecké chrámové kadidlo s vůní ,,Levandule"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intenzivní, rafinovaná a komplexní vůně drobných modrofialových kvítků levandule lékařské z francouzské Provence patří již po staletí k nejčastěji vyhledávané léčebné substanci na světě.Její zcela jedinečné a neopakovatelné, svěží a pikantně kořeněné aroma se vyznačuje nejen silnými dezinfekčními účinky, ale má i výrazně uklidňující , tišící vyvažující a ochranné schopnosti. Osvěžuje a čistí ducha, zbavuje únavy,uvádí do harmonie a vyvažuje všechny čakry ,upokojuje rozbouřenou mysl a je skvělým pomocníkem při meditaci.Vyznačuje se silnými dezinfekčními a ochrannými schopnostmi,ničí viry, a bakterie,čistí ovzduší od všeho negativního, zlého.Použití při bolesti hlavy , migrénách, napětí , stresu,uvolňuje dýchací cesty a ženám pomáhá při problémech s menstruačním cyklem.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos.Při jejich výrobě se používá staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku-do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Krásné,vznešené,čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do Vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění. I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle Vaše prostory intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i Vás, od všech nežádoucích a negativních energií .Základní směs tvoří vysoce kvalitní kadidlo a myrha, pocházející z nejlepší oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.       Vykuřování na pícce i uhlíku.    Hmotnost:20g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: