Rostlinné vonné Kužely Tekoucí Dým - Fialová lilie

67 Kč
Skladem

Vonné kužely Stamford se zpětným tokem - Fialová Lilie v krabičce 12ks .Relaxační zážitek z pohodlí Vašeho domova s vonnými kužely na..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné kužely Stamford se zpětným tokem - Fialová Lilie v krabičce 12ks .Relaxační zážitek z pohodlí Vašeho domova s vonnými kužely na tekoucí dým. Umístěte zapálený jehlan na Vaši oblíbenou fontánu a pak se již odevzdejte symfonii vůně Fialové Lilie s kterou vykouzlíte krásnou atmosféru v celém svém domově.

 Kouř z tohoto kadidla padá dolů jako vodopád a vytváří mlhu kolem stojánku/hořáku. Mlha může na stojánku zanechat stopy, které snadno odstraníte vlhkým hadříkem. 

- ručně rolované - nejvyšší kvalita

- přibližná doba hoření 30 minut

- veganské, cruelty free

- použitý materiál: pryskyřice a části rostlin

Kužele jsou vhodné pouze do fontán/stojanů na vonné kužele "Tekoucí Dým".

Bezpečnostní pokyny a návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kužele - tekoucí dým
Hmotnost: 0.038 kg
Původ: Indie
Velikost balení: 11.3x7x2.8 (cm)
Počet ks v balení: 12 ks
Přibližná doba hoření: 30 min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: