Rostlinné Vonné Kužely Tekoucí Dým- Proti Stresu

67 Kč
Skladem

Po každodenním shonu a stresu se zastavte a zapalte si ve svém domové protistresový vonný kužel tekoucí dým určený pro fontány, který...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po každodenním shonu a stresu se zastavte a zapalte si ve svém domové protistresový vonný kužel tekoucí dým určený pro fontány, který během chvíle vytvoří nádhernou uvolňující atmosféru harmonických vůní a současně zklidní unavenou mysl a nechá odplout vše nežádoucí a nepotřebné a doplní nezbytnou energii do dalších dnů. 

s vyšším procentem vůně , které při používání poskytují ještě intenzivnější a dlouhotrvající aroma. 

- ručně rolované - nejvyšší kvalita

- přibližná doba hoření 30 minut

- vegánské, cruelty free

- použitý materiál: pryskyřice a části rostlin

Kužele jsou vhodné pouze do fontán/stojanů na vonné kužele "Tekoucí Dým".

Bezpečnostní pokyny a návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kužele - tekoucí dým
Hmotnost: 0.038 kg
Původ: Indie
Velikost: 11.3x7x2.8 (cm)
Materiál / Složení: Pryskyřice a části rostlin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: