Harmonizace,uvolnění -Růžové dřevo ,100% přírodní olej

149 Kč
Skladem

Růžové dřevo (Aniba roseadora,) je dřevo stromu z čeledi vavřínovitých. Pochází z deštných pralesů Jižní Ameriky. Má antiseptické, antimykotické účinky. Normalizuje a...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růžové dřevo (Aniba roseadora, syn. Aniba rosodora) je dřevo stromu z čeledi vavřínovitých. Pochází z deštných pralesů Jižní Ameriky. Má antiseptické, antimykotické účinky. Normalizuje a stabilizuje nervový systém, napomáhá hojení ran. Působí antidepresivně, proti bolestem hlavy, harmonizuje, zlepšuje náladu a uklidňuje. Olej je vhodný pro péči o suchou a ochablou pleť, regeneruje kožní buňky. Uvolňuje svalovou ztuhlost, navozuje pohodu a uvolnění.

Aroma: svěží, růžovo-květinové s nádechem dřeva.

Aromaterapie: do vody přidejte 3-5 kapek silice. Při užití v aromalampě dbejte na to, aby miska nad hořící svíčkou nevyschla. Lze použít i do odpařovače na radiátoru ústředního topení či do jiné vhodné nádoby vystavené odpovídající teplotě.

Koupel: do příjemně teplé lázně nakapte maximálně 20 kapek silice, pobyt ve vaně by neměl přesáhnout 30 minut.

Sauna: nakapte 3-5 kapek silice do vody a nalévejte na horké kameny.

Masáže: 5-10 kapek silice přidejte do 5 ml vhodného nosného oleje (například mandlový, makadamový, slunečnicový, meruňkový, sezamový, olivový). Proveďte 2-3 hodiny před masáží test alergické reakce nanesením kapky masážního oleje na vnitřní stranu předloktí.

Inhalace: do 100 ml vody o teplotě 60-70°C přidejte 5-10 kapek silice a inhalujte 5-10 minut 1-3x denně.

Využití silic v aromaterapii vede ke zmírnění potíží, ne však k léčbě závažných chorob. Olej je možno používat k inhalaci, koupeli, masáži, do aromalampy. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Neužívat vnitřně.

Kombinace: cedr, kadidlo, geranium, rozmarýn, mandarinka a ylang‐ylang.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: