Svíčky magické - Transformace

189 Kč
Skladem

Kouzelné fialové svíčky-Transformace slouží k zesílení a uvolnění energie. Mohou být buď ponechány nepoužité - nezapálené, aby ..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzelné fialové svíčky-Transformace slouží k zesílení a uvolnění energie. Mohou být buď ponechány nepoužité - nezapálené, aby podpořily pozitivní vibrace nebo použité - zapálené v rituálech a kouzlech. 


 Fialové svíčky magicky působí v rituálech spojených se sílou, uzdravením nepříjemných nemocí, duchovna, meditací, intuicí, mystikou, magií, proměnou, citlivostí a mocí. Fialovou svíčku používáme, abychom probudili duchovní síly či zvýšili své magické schopnosti. Fialová svíčka zesiluje kouzlo, které vykonáváme.

Použijte v rituálech k vyčištění energie fyzického prostoru, objektu nebo osoby, k odpuzení negativních energií, vyčištění vaší aury, odstranění blokád v čakrách a vyčištění energetického pole kolem vás. 

Na meditační rituály je můžete použít spolu s Vykuřovacími Svazky nebo Palo Santo tyčinkami či vonnými kužely, proto abyste si připravili energii a mysl na meditaci a umožnili si snáze se spojit s duchovní sférou. 

Velikost jedné svíčky: 12,5x1cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Svícny a Svíčky
Hmotnost: 0.15 kg
Původ: Indie
Velikost: 13,5x6,5x3 (cm)
Materiál / Složení: Parafínový vosk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: