Svíčka Jasmín a Křišťál - Duchovní Rovnováha

419 Kč
Skladem

Toužíte si pořídit neobvyklou svíčku, která Vás ohromí nejen svým design a nádhernou vůní, ale zároveň sebou přinese zajímavý prvek s přívalem čisté energie z přírody? 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte si pořídit neobvyklou svíčku, která Vás ohromí nejen svým design a nádhernou vůní, ale zároveň sebou přinese zajímavý prvek s přívalem čisté energie z přírody

Parafínová Svíčka Jasmín a Křišťál s dřevěným knotem je vyrobena s láskou v Indii a naplněna esencí bylin a květů, které Vás zvou na cestu klidu a požitkářství. Přírodní dřevěný knot při hoření jemně praská a vytváří tak klidnou atmosféru. Svíčky jsou dozdobené starostlivě vybranými bylinami a květinovými lupénky. Při hoření svíčky tyto botanické prvky uvolňují své nádherné vůně a naplňují vzduch jejich symfonií. Harmonická směs bylin a květů nejen hýčká Vaše čichové smysly, ale také dodává svíčce nádech vizuální krásy.

Křišťál zesiluje proud energií a uvolňuje energetické bloky, pomáhá rozvíjet duševní schopnosti a je nepostradatelný pro meditaci. Zklidňuje mysl a ochraňuje před vším zlým a negativním

Svíčka Duchovní rovnováha je ideální pro vytvoření okouzlující atmosféry v jakémkoliv prostoru, kterému chcete dodat klid a krásu..

Pořiďte si luxusní svíčku s opojnou vůní jasmínu se vzácnými kameny a objevte svět okouzlení a smyslového blaha ......

Doba hoření - 34 hodin.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.635 kg
Původ: Indie
Velikost: 11x8 (cm)
Materiál / Složení: Drahokamy, květiny, palmový a parafínový vosk, vůně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: