Vonné kužely Aromatika Tek. Dým- Levandule

57 Kč
Skladem

Vonné Kužele " Tekoucí Dým" jsou vyrobeny z přírodních bylin, olejů a živic. Podmanivá vůně Levandule je pravým balzámem na neklidnou..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné Kužele " Tekoucí Dým" jsou vyrobeny z přírodních bylin, olejů a živic. Podmanivá vůně Levandule je pravým balzámem na neklidnou mysl. Levandulová vůně přináší výrazné uvolnění těla, mysli i ducha. Vůně levandule zklidňuje silné emoce, stabilizuje čchi srdce. Tyto kužele jsou vhodné při meditaci, józe, aromaterapii nebo jen tak na relaxaci po těžkém dnu. Vytvořte si relaxační zážitek ve Vašem domově.

Hořící kužel vytváří dým, který je těžší než vzduch. Dým začne procházet otvory speciálního stojanu a vytváří nádherné kaskády tekoucího dýmu. Místnost se naplní příjemnou vůní kužele.

Tyto kužele jsou vhodné při meditaci, józe, aromaterapii nebo jen tak na relaxaci po těžkém dnu.

Balení obsahuje 12 krabiček po 10 kusů kuželů

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kužele - tekoucí dým
Hmotnost: 0.032 kg
Původ: Indie
Velikost: 8x2.5x7 (cm)
Materiál / Složení: Kadidlo s vůní levandule

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: