Vonné kužely Aromatika Tekoucí Dým - Palo Santo

57 Kč
Skladem

 Tyto kužele jsou vhodné při meditaci, józe, aromaterapii nebo jen tak na relaxaci po těžkém dnu. Palo Santo doslova znamená svaté dřevo, a také   jako...

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Tyto kužele jsou vhodné při meditaci, józe, aromaterapii nebo jen tak na relaxaci po těžkém dnu. Palo Santo doslova znamená svaté dřevo, a také jako bílá šalvěj pochází z oblasti obyvatel Jižní Ameriky - Indiánů. Dřevo používali při ceremoniích na očištění aury a na léčení od negativní energie Tato vůně může být popsaná jako teplá, dřevitá a lehká aroma se sladkým nádechem. Palo Santo zanechává jenom velmi jemný odér nádherné přírodní a spirituální vůně.

Hořící kužel vytváří dým, který je těžší než vzduch. Dým začne procházet otvory speciálního stojanu a vytváří nádherné kaskády tekoucího dýmu. Místnost se naplní příjemnou vůní kužele.

Balení obsahuje 12 krabiček po 10 kusů kuželů.

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kužele - tekoucí dým
Hmotnost: 0.032 kg
Původ: Indie
Velikost: 8x2.5x7 (cm)
Materiál / Složení: Kadidlo s vůní Palo Santo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: