Vonné kužele Stamford Tekoucí Dým - Vlčí kousnutí

67 Kč
Skladem

Relaxační zážitek z pohodlí Vašeho domova s vonnými kužely na tekoucí dým s vlky, které vytvoří tu správnou  atmosféru  pro Váš vlčí rituál. Umístěte zapálený jehlan na Vaši obl...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Relaxační zážitek z pohodlí Vašeho domova s vonnými kužely na tekoucí dým s vlky, které vytvoří tu správnou  atmosféru  pro Váš vlčí rituál. Umístěte zapálený jehlan na Vaši oblíbenou fontánu a pak se již odevzdejte symfonii exotických vůní, s kterými  vykouzlíte krásnou atmosféru v celém svém domově.

 Kouř z tohoto kadidla padá dolů jako vodopád a vytváří mlhu kolem stojánku/hořáku. Mlha může na stojánku zanechat stopy, které snadno odstraníte vlhkým hadříkem. Nikdy nenechávejte hořet bez dozoru.

  • Přibližný počet jehlanů v balení:12 ks
  • Přibližná doba hoření: 30 minut
  • Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

     

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kužele - tekoucí dým
Hmotnost: 0.038 kg
Původ: India
? Velikost: 3 (cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: