Vonné kužely Goloka Dračí krev- pro tekoucí dým

154 Kč
Skladem

Relaxační zážitek z pohodlí Vašeho domova s vonnými kužely na tekoucí dým Dračí krev. Umístěte zapálený jehlan na Vaši oblíbenou fontánu a pak .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Relaxační zážitek z pohodlí Vašeho domova s vonnými kužely na tekoucí dým Dračí krev. Umístěte zapálený jehlan na Vaši oblíbenou fontánu a pak se již odevzdejte symfonii dračí vůně s kterou vykouzlíte krásnou atmosféru svého domova.

Dračí krev je pověstné, tajemné magické vykuřovadlo se super silnou očistnou silou. Dračí krev se vykuřovala již v dobách antiky, kdy platila za jeden z nejsilnějších očistných prostředků. 

 Kouř z tohoto kadidla padá dolů jako vodopád a vytváří mlhu kolem stojánku/hořáku. Mlha může na stojánku zanechat stopy, které snadno odstraníte vlhkým hadříkem. Nikdy nenechávejte hořet bez dozoru.

  • Přibližný počet jehlanů v balení: 24 ks
  • Přibližná doba hoření: 20 minut
  • Krabice 9cm Průměr 6cm
  • Bezpečnostní pokyny a návod k použití

    Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kužele - tekoucí dým
Hmotnost: 0.15 kg
? Velikost: 3x1x1 (cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: