Vonný olej Stamford - Kadidlo a myrha

86 Kč
Skladem

Vonný olej Stamford 10ml Kadidlo a myrha v krabičce. Čisté oleje z rostlin, bylin a stromů se již po tisíce let používají k svádění...

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Vonný olej Stamford 10ml Kadidlo a myrha v krabičce. Čisté oleje z rostlin, bylin a stromů se již po tisíce let používají k svádění, okouzlování a léčběTeď můžete nechat vpustit starodávnou magii a sílu aromatických olejů do svého domu

Myrha je zmiňovaná už v Bibli. Byla jedním ze tří darů (myrha, kadidlo a zlato), které byly přineseny narozenému Ježíši. Vůně myrhy má léčivé účinky, spojuje se zemí a přírodou, zklidňuje mysl, zjemňuje vnímání. V magii je myrha spojována s měsícem, vodou a bohyní Isis. Myrha se pálí jako očistná esence, která uvolňuje, zklidňuje a napomáhá při meditacích či modlitbách. 

Kadidlo je vonná pryskyřice, získávaná z kmene kadidlovníku. Kadidlo se stalo významným obchodním artiklem, bylo ceněno dokonce více než zlato. Kadidlo jako vykuřovadlo se stalo zásadně důležitým pro všechny náboženské obřady Vůně kadidla povznáší a posiluje lidského ducha, rozšiřuje vědomí, uvolňuje napětí, snižuje stres a je velmi vhodným průvodcem při modlitbách a meditacích.

Použití
Do misky aromalampy nalijte vodu a do ní nakapejte 3 - 6 kapek vonného oleje. Záleží na tom, jak silnou chcete mít vůni. Nenechte vodu vypařit, protože keramické aromalampy by mohly přehřátím prasknout.

Chraňte před dětmi a přímým stykem s očima a s kůží.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné oleje, silice
Hmotnost: 0.043 kg
? Velikost: 6x2,5x2,5 (cm)
Objem: 10 (ml)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: